SafeBus Polska

safebus-polska

Busy - przewozy osób do Belgii

Oferujemy bezpieczny przewóz osób do Belgii na pokładzie nowoczesnych, kameralnych busów. Jeździmy codziennie! Obsługujemy wszystkie większe ośrodki miejskie w Belgii, natomiast w Polsce teren województwa pomorskiego, zachodniopomorskiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko- pomorskiego.

Nasza fachowa i wykwalifikowana obsługa oraz kompetentni, doświadczeni kierowcy dbają o to, aby przewozy do Belgii z Polski i do Polski z Belgii z firmą Safebus zawsze przebiegały sprawnie, spokojnie i w miłej atmosferze. Wybierając podróże z naszą firmą, otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości usług.

Bezpieczny przejazd z Polski do Belgii

Naszym priorytetem jest przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort pasażerów. To właśnie wyróżnia Safebus na tle innych firm przewozowych. Nasze busy do Belgii przechodzą więc regularne kontrole i systematyczne przeglądy, a trasy przejazdów poddajemy wnikliwej analizie. Wszystko po to, aby zapewnić Ci zawsze szczęśliwe i bezproblemowe dotarcie do celu podróży.

safebus-polska

Dbamy o jakość, także na trasie Polska-Belgia!

Na pokładzie naszych dużych, wygodnych busów realizujemy przewozy z Belgii do Polski oraz z Polski do Belgii. Gwarantujemy spokojną podróż realizowaną 9-osobowymi busami Renault Traffic. Busy z Belgii do Polski Safebus wyposażone są w wygodne i przestronne fotele, dwustrefową klimatyzację i sprzęt DVD. Dysponują także ogromną przestrzenią bagażową, aby móc pomieścić wszystkie Twoje walizki i torby.

Zapomnij o dłużących się, męczących podróżach w ciasnych, niewygodnych busach. Przejazd z Polski do Belgii z Safebus mija szybko i przyjemnie, a podczas trasy, zamiast odczuwać wciąż narastające zmęczenie, regenerujesz siły.

Skontaktuj się z nami już teraz pod numerem telefonu (+48) 662 902 333, wyślij e-mail na safebus_busyzpolski@wp.pl lub użyj formularza kontaktowego, aby zarezerwować swój przejazd z Safebus. Zarezerwuj od razu przejazd w dwie strony lub przejazd grupowy a otrzymasz indywidualny rabat!