safebus-polska

Busy - przewozy osób do Holandii

Wybierz się w podróż do Holandii z Safebus. Pracujesz w tym kraju? Odwiedzasz bliskich? Wybierasz się na wycieczkę? Postaw na naszą firmę. Oferujemy przewóz osób do Holandii na pokładzie wygodnych i nowoczesnych busów. Jeździmy codziennie!

Swoją ofertę przewozów do Holandii kierujemy do mieszkańców północno-zachodniej Polski: województwa pomorskiego, zachodniopomorskiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego. Umożliwiamy też wybór miejsca, z którego chcesz rozpocząć podróż. Miejsca startu naszych busów to: Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kołobrzeg lub Słupsk. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług i przyjazną atmosferę na każdym etapie podróży: od rezerwacji przejazdu, aż do jego zakończenia w miejscu docelowym.

Przejazd z Polski do Holandii

Nasze busy do Holandii dowiozą Cię do celu szczęśliwie i komfortowo. Bezpieczeństwo to nasz priorytet – busy kursujące z Holandii do Polski i z Polski do Holandii są przez nas stale kontrolowane pod tym względem. Regularnie przechodzą też wszystkie niezbędne przeglądy. Dbamy także o to, aby zatrudniać tylko doświadczonych, kompetentnych kierowców oraz aby przed trasą byli oni zawsze wypoczęci.

Staramy się też, aby dostęp do naszych środków transportu był dla Ciebie jak najbardziej komfortowy. Obsługujemy województwa: pomorskie i zachodniopomorskie, a także warmińsko-mazurskie i kujawsko-pomorskie. Wyjeżdżamy z głównych miast. Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kołobrzeg lub Słupsk – wybierz miejsce, do którego masz najbliżej lub najszybciej do niego dotrzesz.

Komfortowe busy z Holandii do Polski – tylko Safebus!

safebus-polska

Dbamy o jakość, także na trasie Polska-Holandia!

Wiesz już, że z nami przejazd z Polski do Holandii i z Holandii do Polski odbędziesz bezpiecznie. Dlaczego jeszcze warto wybrać właśnie nasze usługi? Podróżując z Safebus, masz gwarancję:

  • wygody – przewozy z Holandii do Polski i z Polski do Holandii realizujemy komfortowymi i przestronnymi 9-osobowymi pojazdami Renault Traffic, wyposażonymi w wygodne fotele, dwustrefową klimatyzację i sprzęt DVD;
  • dobrej atmosfery – dbamy, abyś z naszych busów wysiadł zadowolony i uśmiechnięty, a podróż jak najmniej się dłużyła;
  • miejsca na wszystkie Twoje bagaże – nasze auta posiadają ogromną przestrzeń bagażową,
  • wygodnego dostępu do naszych busów – Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kołobrzeg lub Słupsk to miasta, w których możesz rozpocząć podróż;
  • uczciwych cen i korzystnych promocji – podróżuj z nami, a swój ósmy przejazd odbędziesz za symboliczną złotówkę. Rabatów udzielamy także przy rezerwacjach grupowych oraz zakupie przejazdu powrotnego (w dwie strony).

Wybierz przewozy do Holandii z Safebus. Na zainteresowane osoby czekają również busy do Belgii oraz przewozy do Niemiec. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu (+48) 662 902 333, wyślij e-mail na safebus_busyzpolski@wp.pl lub użyj formularza kontaktowego, aby zarezerwować swój przejazd już teraz.

Safebus miedzynarodowy przewoz osob i paczek adrian jakubek
nip; 5911707600
83-400 Skorzewo
ul. Klonowa 4