safebus-polska

Busy - przewozy osób do Niemiec

W Safebus realizujemy także przewóz osób do Niemiec. Obsługujemy całą północną część terytorium naszych zachodnich sąsiadów. Jeździmy codziennie!    Startujemy z głównych miast północnej Polski. Są to Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kołobrzeg i Słupsk. Zaplanuj podróż z Safebusem do naszych zachodnich sąsiadów wybierz dogodną lokalizację, z której ją rozpoczniesz.

Odbądź komfortowy przejazd z Polski do Niemiec na pokładzie naszych nowoczesnych i przestronnych, 9-osobowych busów Renault Traffic wyposażonych w DVD, dwustrefową klimatyzację i wygodne fotele. Nie martw się też, jeśli podróżujesz z dużym bagażem – w naszym obszernym luku z łatwością zmieścimy wszystkie Twoje walizki.

Safebus – bezpieczne busy do Niemiec

Nasze busy z Niemiec do Polski dojeżdżają do województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego. Jeśli mieszkasz w zachodniej części kraju zdecyduj się na Koszalin, Słupsk lub Kołobrzeg, skąd wyjeżdżają nasze busy do Niemiec. Na mieszkańców wschodniej Polski czekają Gdańsk i Gdynia.

Dlaczego Safebus to najlepsza opcja, jeśli podróżujesz do lub z tego rejonu naszego kraju? Ponieważ Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Przewozy z Niemiec do Polski i z Polski do Niemiec realizujemy więc tylko w pełni sprawnymi, regularnie kontrolowanymi pojazdami. Ponadto, nasi pracownicy to wyłącznie wykwalifikowane, doświadczone i kompetentne osoby, które stanowią gwarancję sprawnego przejazdu i sympatycznej atmosfery na każdym etapie podróży.

safebus-polska

Dbamy o jakość, także na trasie Polska-Niemcy!

W firmie Safebus dbamy o to, abyś chciał do nas wracać. Dlatego, poza najwyższą jakością usług, przygotowaliśmy dla Ciebie także atrakcyjne ceny i ciekawe promocje. Podróżujesz z rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami? Rezerwując przejazd grupowy z takich miast, jak Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kołobrzeg i Słupsk, otrzymasz indywidualnie naliczany rabat. Zniżki udzielamy także przy zakupie przejazdu powrotnego (w dwie strony). Kursujesz między Niemcami a Polską regularnie? Zaopatrz się w nasz karnet przejazdowy i zapełnij go siedmioma pieczątkami, a ósmy przejazd odbędziesz za symboliczną złotówkę!

Safebus – międzynarodowy przewóz osób, busy do Niemiec. Zapraszamy też do skorzystania oferty, jaką są nasze busy do Holandii oraz przewóz osób do Belgii. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu (+48) 662 902 333, wyślij e-mail na safebus_busyzpolski@wp.pl lub użyj formularza kontaktowego, aby zarezerwować swój przejazd z Safebus.

Safebus miedzynarodowy przewoz osob i paczek adrian jakubek
nip; 5911707600
83-400 Skorzewo
ul. Klonowa 4